SZCZEGÓŁY OFERTY

Menadżer ds. Sieci oraz HORECA

Data dodania oferty: 2019-10-24
ID oferty: 41812
Dodaj do obserwowanych

HR Quality Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

(zobacz więcej)
Abchazja, Nowy Targ (małopolskie)
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ PRACODAWCY
Zadzwoń 578... zobacz cały
Opis stanowiska

- koordynacja i kontrola pracy podległego zespołu sprzedaży,
- opracowywanie i monitoring celów w zakresie sprzedaży w podległych sklepach,
- przygotowywanie i kontrola realizacji planów sprzedaży,
- planowanie i odpowiadanie za realizację budżetu w podległych sklepach,
- opracowywanie oraz analiza raportów sprzedaży i rozliczanie podległych kierowników sklepów/pracowników z wykonanych zadań.

Wymagania stanowiska

- min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
- co najmniej średnie wykształcenie,
- umiejętność zarządzania zespołem pracowników,
- prawo jazdy kat. B (praca wiąże się z częstymi wyjazdami w celu kontroli pracowników na terenie całego województwa małopolskiego),
- umiejętność pracy pod presją czasu i ilością wykonywanych zadań,
- umiejętność motywowania innych.

Oferujemy

- umowa o pracę na pełny etat,
- pakiet benefitów: m. in. pakiet socjalny, karty medyczne, ubezpieczenie grupowe, bony oraz paczki świąteczne,
- niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód służbowy,
- dobra atmosfera w miejscu pracy.