Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Pracownik hali (Łódź)

Data dodania oferty: 2020-07-09
ID oferty: 122686
Dodaj do obserwowanych

Work & Profit Spółka z o.o.

(zobacz więcej)
Polska, Łódź (łódzkie)
praca tymczasowa | umowa zlecenie
od 17 PLN do 17 PLN za godzinę

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest jedną z największych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu 18 lat pracę z nami znalazło ponad 50 000 osób. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:
PRACOWNIK HALI

PRACA OD ZARAZ: termin od 9 do 28 lipca

ELASTYCZNY GRAFIK!

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

STAWKA 17,00 brutto

ZADANIA:

- wykładanie towaru

WYMAGANIA:

- mile widziana atualna książeczka sanepidowska

- Ukończone 18lat

- chęć do pracy

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną - praca tymczasowa
• Wynagrodzenie wypłacane w terminie
• Pracę w młodym zespole
• Możliwość zdobycia doświadczenia
• Obsługę administracyjną on-line - dostęp do swojego konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwiasz bez konieczności wychodzenia z domu
• Profesjonalne wsparcie Koordynatora
• Przyjazną atmosferę
• Bezpłatne szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV lub o kontakt pod numer [zobacz tel]

Administratorem danych jest Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email poczta[at]workprofit.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.workprofit.pl, telefonicznie pod numerem [zobacz tel] lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Pełną treść Klauzuli znajdzie Pan/Pani pod adresem: https://www.workprofit.pl/klauzula-informacyjna.html