Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Analityk w Dziale Rozwoju Kategorii

Data dodania oferty: 2020-05-20
ID oferty: 108635
Dodaj do obserwowanych

Hays Response

(zobacz więcej)
Polska, Warszawa (mazowieckie)
praca tymczasowa
Dla naszego Klienta - międzynarodowej organizacji z branży FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko: Analityk w Dziale Rozwoju Kategorii.

Główne zadania na tym stanowisku:
  • Wsparcie Category Managerów w zakresie prowadzonych projektów
  • Weryfikacja poprawności i obróbka danych klienckich i rynkowych
  • Sporządzanie raportów, analiz i prezentacji na potrzeby działu i spotkań z klientami
  • Odpowiedzialność za aktualizację i poprawność bazy produktowej
  • Aktualizacja i tworzenie narzędzi wspierających dział zarządzania kategorią i sprzedaży

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość obsługi narzędzi MS Excel i PowerPoint
  • Zdolności analityczne i chęć pracy z dużą ilością danych
  • Komunikatywność i umiejętność prezentacji
  • Wysokie umiejętności organizacyjne, samodzielność i dokładność w działaniu
  • Pełna dyspozycyjność
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie ostatniego roku studiów
  • Język angielski min. B2

Oferujemy:
  • Dogodną lokalizację - w Centrum Warszawy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku