Ankieter terenowy

2022-01-14 ID OFERTY: 538339
  • Vosti Energy (zobacz więcej)

    Polska, Gdańsk, pomorskie

Dołącz do #VostiTeam!
W Vosti szczególną uwagę zwracamy na drugiego człowieka. Niezależnie od stanowiska czy wieku - ważny jest dla nas wzajemny szacunek i dobra komunikacja, bez zbędnego dystansu. Otwartość to czynnik, który pomógł nam stworzyć jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży fotowoltaicznej. Zajmujemy się również sprzedażą pomp ciepła.​ Wystartowaliśmy 4 lata temu, zatrudniając 14 osób, a obecnie w naszych strukturach jest ponad 300 pracowników. Duży wpływ na to ma stabilność zatrudnienia, wybór formy umowy, benefity pozapłacowe oraz perspektywy rozwoju. Ludzie lubią u nas pracować, ponieważ czują się tutaj bezpiecznie i stabilnie. Zresztą, przekonaj się o tym sam!

Nagrody:
- Solidny Pracodawca roku 2020
- Solidny Pracodawca roku 2021
- W rankingu Instytutu Energetyki Odnawialnej 2020 r. Vosti Energy zajęliśmy 5. miejsce pod względem zainstalowanej mocy w mikroinstalacjach fotowoltaicznych
- Nagroda Top Manager Roku 2020 Województwa Lubelskiego dla Przemysława Smolińskiego - Prezesa Zarządu Spółki
- Złota Setka - Ranking Najlepszych Firm Lubelszczyzny 2020
- Nominacja w konkursie ICAN Management Review: Liderzy Jutra dla Przemysława Smolińskiego - Prezesa Zarządu Spółki

Stawiamy na lokalność
Centrala firmy mieści się w Lublinie, a nasze oddziały znajdują się w Rzeszowie, Białymstoku, Olsztynie, Toruniu, Wrocławiu, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Szczecinie, Lublinie i Krakowie (Oddział B2C i Oddział B2B).
Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest wspieranie zarówno swoich pracowników, jak i lokalnej społeczności. Im więcej pojawi się dobrych firm, które szanują pracownika i robią dobre rzeczy w swoim otoczeniu, tym lepsza będzie rzeczywistość wokół nas.

U nas rozwiniesz swoje #SuperMoce
W Vosti szczególną uwagę zwracamy na potencjał naszych pracowników. Wierzymy, że każdy ma swoją #SuperMoc - już na etapie rekrutacji staramy się znaleźć ją u kandydata. W organizacji dajemy możliwość rozwoju i awansu na wyższe stanowiska. Wiemy, że rozwój pracowników i szkolenia są tak samo ważne dla organizacji, jak i członków naszego zespołu. Dlatego oferujemy wszystkim pracownikom szkolenia, od stanowisk zarządczych do specjalistów. Nasz flagowy projekt to Tytani Vosti - elitarna grupa Doradców Techniczno-Handlowych, która regularnie wykazuje najlepsze wyniki sprzedażowe. W uznaniu swoich zasług, mają możliwość korzystania z dodatkowych benefitów, związanych zarówno z prowizją, jak i możliwością realnego wpływu na rozwój firmy.

Nasze wartości i plany
Głównymi wartościami Vosti jest innowacyjność, efektywność, szacunek i odwaga. To pomaga nam w codziennej pracy i w wyznaczaniu dalszej ścieżki rozwoju firmy. Wyznajesz podobne zasady? Chcesz pracować w firmie, która daje każdemu przestrzeń do rozwoju i realizacji pomysłów? Dołącz do #VostiTeam!

Dlaczego my?

- jeśli szukasz miejsca pracy, gdzie najważniejszy jest człowiek;

- szukasz miejsca gdzie dobra atmosfera to nie tylko slogan, lecz faktycznie nasza

codzienność;

- chcesz rozwijać swoje supermoce i mieć do tego przestrzeń;

- wierzysz w rozwiązania technologiczne, które mają pozytywny wpływ na środowisko.

W czym będziesz mógł się wykazać?

- w pozyskiwaniu danych kontaktowych klientów metodą door to door;

- w przekazywaniu podstawowych informacji na temat ogniw fotowoltaicznych i

związanych z nimi dotacji;

- w aktywnym działaniu na rzecz rozwoju firmy;

- w realizacji założonych celów;

- w dbaniu o dobry i profesjonalny wizerunek firmy.

Zapraszamy do aplikowania jeśli:

- uwielbiasz kontakt z ludźmi i potrafisz budować trwałe relacje;

- wierzysz w rozwiązania, które mają wymierny wpływ na ekologie naszego środowiska;

- jesteś gotowy na samodzielną pracę w terenie, ale jednocześnie chcesz być częścią zespołu w oddziale;

- masz min. średnie wykształcenie;

- jesteś dobrym kierowcą (kategoria B);

- działasz systematycznie i konsekwentnie;

- jesteś osobą odpowiedzialną i zaangażowaną;

- posiadasz wewnętrzną motywację, determinację w działaniu.

Co od nas otrzymasz?

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

- narzędzia niezbędne do pracy;

- samochód służbowy, który będziesz mógł również wykorzystywać do celów prywatnych;

- doskonałą atmosferę w pracy, pracę w młodym, dynamicznym zespole, z którym widzisz się co tydzień w oddziale;

- możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i umiejętności;

- najlepsze na rynku szkolenia techniczne z zakresu oferowanego przez firmę asortymentu,

- kontakt z najnowocześniejszymi technologiami;

- możliwość osobistego rozwoju;

Motywacyjny system wynagrodzenia: 

- wynagrodzenie podstawowe

- wynagrodzenie dodatkowe za osiągane wyniki w pracy

- średnia wynagrodzenia na tym stanowisku to od 3 450 - 5 600 zł/mies. brutto​

Przekonaliśmy Cię? Nie czekaj!

Prześlij nam swoje CV i udowodnij, że to właśnie Ciebie szukamy!

Masz dodatkowe pytania o naszą firmę lub ofertę pracy? Zadzwoń pod numer telefonu 506 858 381, chętnie udzielimy Ci dodatkowych informacji.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w rekrutacji.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Vosti Energy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Vosti Energy Sp. z o.o. Sp. k. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem iodo@vosti.pl.
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 12 miesięcy.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

 

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.