Area Sales Manager

2020-10-21 ID OFERTY: 194556
  • CEE Experts by L.M. International Group (zobacz więcej)

    Polska,  Białystok , podlaskie

    • umowa o pracę
    • pełny etat

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.

Aktualnie dla naszego klienta z branży Retail poszukujemy utalentowanych osób; ze znajomością języka angielskiego gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Zadania na stanowisku:

  • Zarządzanie podległymi oddziałami sklepów, monitorowanie realizacji planów sprzedażowych oraz motywowanie pracowników
  • Wsparcie w procesie rekrutacyjnym oraz prowadzenie szkoleń dla nowych pracowników
  • Ocena bieżących działań oraz optymalizacja kosztów podległych oddziałów
  • Weryfikacja przestrzegania standardów obsługi klienta przez pracowników podległych oddziałów
  • Analiza zachowań rynkowych w podległym regionie oraz raportowanie wyników analizy

Wymagania:

  • Co najmniej 4-letnie doświadczenie w branży retail na stanowisku Regionalnego Managera Sprzedaży lub podobnym
  • Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: zarządzanie, ekonomia)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Doświadczenie w zarządzaniu geograficznie rozproszonym zespołem
  • Sumienne i samodzielne wykonywanie powierzonych odpowiedzialności
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Umiejętność myślenia analitycznego
  • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych i komunikacyjnych
  • Prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premię uzależnioną od osiąganych wyników
  • Pracę w przyjaznym, doświadczonym zespole
  • Pakiet dodatkowych benefitów