Asystent Biurowy ze znajomością ukraińskiego - Police

2020-09-09 ID OFERTY: 131947
  • KS Service (zobacz więcej)

    Polska,  Police , zachodniopomorskie

    • umowa o pracę
    • pełny etat
Poznaj zakres zadań!

Jako Rekruter będziesz pozyskiwać pracowników z Ukrainy dla Klientów naszej agencji, na podstawie otrzymanych ofert.

Przyjdź na spotkanie, a Manager Działu wtajemniczy Cię w szczegóły pracy na stanowisku :)

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Tym razem poszukujemy współpracownika do naszych struktur wewnętrznych, który wesprze dział rekrutacji pracowników z Ukrainy.

Praca w znakomitej lokalizacji!

Pracuj z nami w przestronnym biurze, w centrum Szczecina!

Błonia, które mamy tuż za ścianą, dadzą Ci codzienną możliwość odetchnięcia po pracy, a mały market po drugiej stronie ulicy zapewni wsparcie, gdybyś w pośpiechu zapomniał o śniadaniu :)

Z kolei u nas codziennie zaparzysz sobie świeżą kawę i spędzisz dzień pracy wśród młodego, dynamicznego zespołu!

Zostań naszym Rekruterem :)

Pochwal się swoją otwartością, komunikatywnością i dobrą samoorganizacją, a przede wszystkim znajomością języka ukraińskiego!

Dużym plusem będzie doświadczenie w branży HR i/lub prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, a także prawo jazdy kat. B.