Asystent/ka w Dziale Audytu

2021-01-12 ID OFERTY: 229307
  • RSM Poland Sp. z o.o. Sp.k. (zobacz więcej)

    Polska, Poznań, wielkopolskie

Zadania:

  • Uczestnictwo w projektach związanych z badaniem oraz przeglądem sprawozdań finansowych;
  • Sporządzanie dokumentacji rewizyjnej;
  • Przygotowywanie sprawozdań, raportów i innych dokumentów pod kierunkiem Seniora i Managera.

Wymagania:

  • Wykształcenie ekonomiczne z obszaru finansów i rachunkowości;
  • Doświadczenie w pracy w dziale audytu lub księgowości - min. 6 miesięcy;
  • Umiejętność analizy danych finansowych;
  • Dobra znajomość przepisów o rachunkowości;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych;
  • Zaangażowanie w podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie nowych doświadczeń;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawych projektach krajowych i międzynarodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z rozbudowanym pakietem (a w nim do wyboru m. in. pakiety medyczne, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport, bilety do kina, teatru, koncerty...);
  • Realną możliwość awansu pionowego i udziału w rozwoju Działu Audytu;
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach merytorycznych i językowych.