Asystent/ka w Dziale Kadr i Płac

2021-02-12 ID OFERTY: 245357
  • RSM Poland Sp. z o.o. Sp.k. (zobacz więcej)

    Polska, Poznań, wielkopolskie

Zadania:

  • Sporządzanie dokumentów związanych z nawiązywaniem, trwaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy;
  • Wsparcie przy naliczaniu wynagrodzeń oraz przygotowywaniu list płac;
  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy pracowników;
  • Przygotowywanie dokumentacji rozliczeniowej ZUS, deklaracji PIT i PFRON;
  • Wsparcie działu w innych bieżących pracach;

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze kadrowo - płacowym –  minimum 6 miesięcy;
  • Umiejętność obsługi systemów kadrowo-płacowych: Comarch ERP Optima, Symfonia, Płatnik – mile widziane;
  • Podstawowa znajomość przepisów prawa pracy, PDOF, ZUS, PFRON;
  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z klientem – minimum B2;
  • Dokładność, rzetelność i dobra organizacja czasu pracy;

Oferujemy:

  • Realną możliwość awansu pionowego i udziału w rozwoju Działu Kadr i Płac;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z rozbudowanym pakietem benefitów;
  • Pracę przy ciekawych projektach międzynarodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach