Asystent/ka w Dziale Księgowości

2021-05-27 ID OFERTY: 322037
  • RSM Poland Sp. z o.o. Sp.k. (zobacz więcej)

    Polska, Katowice, śląskie

Zadania:

  • Wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego;
  • Uzgadnianie kont księgowych oraz segregacja i archiwizacja dokumentów;
  • Przygotowywanie prostych raportów z zakresu pracy działu;
  • Wsparcie działu w innych bieżących pracach.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z obszaru finansów i rachunkowości lub ukończony kurs I stopnia dla kandydatów na księgowego w SKWP;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość ustawy o rachunkowości;
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office: Word, Excel;
  • Umiejętność obsługi programu: Comarch Optima, Sage Symfonia – mile widziane;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (poziom B2).

Oferujemy:

  • Realną możliwość awansu pionowego i udziału w rozwoju Działu Ksiąg Rachunkowych;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z rozbudowanym pakietem benefitów;
  • Pracę przy ciekawych projektach międzynarodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach.