Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

asystent / -ka zarządu

Data dodania oferty: 2020-03-20
ID oferty: 100787
Dodaj do obserwowanych

GP PEOPLE SP. Z O.O.

(zobacz więcej)
Polska, Toruń (kujawsko-pomorskie)
wszystkie | wszystkie
Zadzwoń +48... zobacz cały
Oferujemy

- jasny zakres decyzyjności, ponieważ ufamy Twoim kompetencjom
- pracę w dynamicznym środowisku O365 – kręci nas korzystanie z najnowszych kanałów komunikacji
- bogatą dawkę wiedzy o nas i naszych usługach – w pierwszych dniach pracy skupimy się na szkoleniach i długich rozmowach wdrażających Cię w obowiązki
- pracę w spłaszczonej strukturze - wszyscy mówimy sobie po imieniu
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz kafeteryjny system benefitów

Opis stanowiska

- zarządzanie korespondencją i nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
- realizacja zapotrzebowania w środki i materiały niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizacji
- administracja i archiwizacja dokumentacji spółki
- wykonywanie tłumaczeń na język angielski

Wymagania stanowiska

- z pewną dozą swobody równolegle potrafisz zapanować nad wieloma wątkami
- masz za sobą doświadczenia zdobyte w pracy w sekretariacie lub obsłudze klienta
- bardzo dobrze komunikujesz się w języku angielskim
- jeździsz autem nie tylko jako pasażer lub w niedzielę
- charakteryzuje Cię dokładność, systematyczność i konsekwencja
- potrafisz sformatować dokument word, wyliczyć % w excelu i korzystasz z apek na smartfonie