Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Asystent w dziale Sprzedaży Eksportowej

Data dodania oferty: 2020-07-07
ID oferty: 122438
Dodaj do obserwowanych

Lynka sp. z o. o.

(zobacz więcej)
Polska, Skawina (małopolskie)
pełny etat | umowa o pracę

Lynka jest wiodącym polskim dostawcą kompleksowych usług i produktów promocyjnych oraz producentem tekstyliów sportowych dla dużych, znanych firm międzynarodowych. Rozwój z małej, założonej w 1993 roku firmy w wysoko cenionego lidera w swojej branży, zatrudniającego ponad 300 osób w 2018 roku może być przykładem spektakularnego sukcesu prywatnej przedsiębiorczości. Lynka otrzymała tytuł ’Przedsiębiorcy Roku’ przyznawany przez Amerykańską Izbę Handlową.

Zakres obowiązków:

· Przygotowywanie ofert dla klientów niemieckojęzycznych, odpowiedzi na zapytania klientów

· Przyjmowanie zamówień od klientów oraz przekazywanie ich do działów operacyjnych

· Bieżące wsparcie administracyjne dla działu sprzedaży eksportowej

Oczekujemy:

· Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie

· Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i/ lub obsłudze klienta

· Umiejętności analitycznych

· Dobrej znajomości pakietu MS Office

· Znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

Umiejętności analitycznychości

Oferujemy:

· Rozwój w firmie będącej wiodącym producentem tekstyliów i produktów reklamowych

· Przyjazną atmosferę pracy

· Możliwość elastycznych godzin pracy oraz home-office po okresie próbnym

· Bezpłatny transport na trasie Kraków - Skawina - Kraków

· System kafeteryjny

· Program poleceń pracowniczych