Asystentka/Asystent w Centrum Obsługi Księgowej

2020-09-29 ID OFERTY: 169774
  • IMAR SERVICE GROUP (zobacz więcej)

    Polska, Lublin, lubelskie

    • umowa o pracę
    • niepełny etat

Oferta A/10/20

#ogl p{text-align:inherit}
#ogl strong{font-weight:bold;}
#H4link_main{background-color: #fff; width: 598px;margin: auto; border: 0; border-bottom:0px; font-size: 13px;font-family: "calibri",trebuchet ms; text-align:left; line-height:115%;margin-bottom:35px;}
#H4link_main div.H4link_logo{ height:40px; background:url('https://panel.hrlink.pl/system/sample/szaty_logo/graf/top.jpg'); background-repeat:no-repeat;}
#H4link_main .H4link_klient_logo{text-align:center; padding:20px 0;}
#H4link_main div.H4link_logo div{float: left; margin:35px 36px 10px 200px; font-size: 1.2em; color: #333; }
#H4link_main div.H4link_block{width:598px; height:100px; background:#c0c0c0;}
#H4link_main div.H4link_blok ul{list-style:disc; }
#H4link_main div.H4link_blok ul li{background:none!important;}
#H4link_main div.H4link_obejma{padding:15px;background:url('https://panel.hrlink.pl/system/sample/szaty_logo/graf/tlo.jpg'); background-repeat:repeat-y;}
#H4link_main div.H4link_tresc{padding: 0}
#H4link_main .H4link_tresc h1.H4link_wyroznienie{margin: 0 0 0 0px; color: #000; font-size: 15px; font-weight: bold; padding: 3px 10px}
#H4link_main .H4link_footer{height:43px; background:url('https://panel.hrlink.pl/system/sample/szaty_logo/graf/bottom.jpg'); background-repeat:no-repeat;}
#H4link_main td.exporter_td1 span{padding:0 3px 0 3px; color:##5a87ca; font-weight:bold;}
#H4link_main td.exporter_td3 a{color:#FFFFFF !important; display:block;font:12px arial,sans-serif;text-decoration:none;}
#H4link_main td.exporter_td2{padding:0 10px 0 10px}
#H4link_main td.exporter_td3 span{background:url('https://panel.hrlink.pl/system/sample/szaty_logo/graf/button_on.jpg') no-repeat scroll 0 0 transparent; display:block;line-height:14px;padding:5px 0 5px 18px;}
#H4link_main table tr.exporter_tr td{padding:2px; text-align:center;}

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego klienta, lidera na rynku telefonii komórkowej, poszukujemy osób; na stanowisko:

Numer referencyjny: A/10/20

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie zestawień i prezentacji na potrzeby Dyrektora COK,

  • Przygotowywanie notatek ze spotkań managementu COK,

  • Prowadzenie spraw związanych z zagadnieniami HR dla Dyrektora COK i osobami podległymi pod Dyrektora,

  • Przygotowywanie i procesowanie zamówień administracyjnych i IT dla pracowników COK,

  • Działania organizacyjno-logistycznych: współorganizacja wewnętrznych wydarzeń, realizowanie zamówień, przesyłek kurierskich oraz ad hoc wsparcie Dyrektora COK

  • Prowadzenie sekretariatu.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office (w tym biegły MS Power Point i Excel),

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B,

  • Znajomość zagadnień z zakresu ekonomii,

  • Kreatywność i obowiązkowość w codziennym działaniu,

  • Posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę - praca na 4/5 etatu,

  • Stawkę godzinową - wysokość uzależniona od kompetencji kandydata.

  • Udział w ciekawych projektach,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Możliwość korzystania z dodatkowych benefitów.

www.imar.com.pl

IMAR Service Group

Agencja Pracy Tymczasowej
nr rejestru 114

Informujemy, że Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest firma Iwona Biernat IMAR SERVICE GROUP z siedzibą w miejscowości Granica, ul. Filmowa nr 1, poczta 05-806 Komorów. Dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże w przypadku ich braku nie będziemy mogli rozpatrzyć Twojej kandydatury. Podstawą prawną do przetwarzania danych jest konieczność zapoznania się przez nas z Twoim profilem kandydata na skutek Twojego zgłoszenia (art. 6 ust. 1 lit b RODO). Do podanych danych mogą mieć dostęp dostawcy usług Administratora oraz nasi partnerzy, na rzecz których prowadzimy wybrane rekrutacje. Informujemy, że przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do danych osobowych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych oraz prawo do ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo skargi do organu nadzorczego. Twoje dane będą przetwarzane przez czas trwania rekrutacji, po jej zakończeniu skontaktujemy się w wybranymi kandydatami, a pozostałe aplikacje zostaną usunięte, chyba że wyrazisz zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach- w takim przypadku Twoje dane będą przetwarzane do momentu jej wycofania.

Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w przyszłych projektach rekrutacyjnych załącz w dokumentach aplikacyjnych następującą zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym celu:
’Wyrażam zgodę na rzecz Iwona Biernat IMAR SERVICE GROUP z siedzibą w miejscowości Granica, ul. Filmowa nr 1, poczta 05-806 Komorów na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Miejsce:Lublin
Lublin