Praca z j. niemieckim w dziale HR - praca zdalna

2020-12-08 ID OFERTY: 217865
  • Hays Response (zobacz więcej)

    Polska, Wroclaw, dolnośląskie

    • praca tymczasowa
Dla naszego klienta, międzynarodowej korporacji z branży medycznej poszukujemy kandydata/tki na stanowisko HR Specialist z językiem niemieckim.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe przeprowadzanie procesów HR-owych dla pracowników z Niemiec. Do zakresu obowiązków należy zatrudnianie, wystawianie odpowiednich dokumentów, tworzenie umów, koordynacja badań medycyny pracy oraz szkolenia BHP, rozliczanie benefitów i podwyżek, a także rozliczanie urlopów, czy L4. Dodatkowo telefoniczna odpowiedź na zapytania pracowników.

Komunikacja odbywać się będzie w języku niemieckim oraz angielskim, dlatego potrzebna jest bardzo dobra znajomość języków na poziomie B2/C1. Atutem kandydata jest znajomość programu SAP lub doświadczenie w branży HR.

Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz zatrudnienie na czas 6 miesięcy z możliwością długotrwałej współpracy. Gwarantujemy dodatkowe benefity: prywatną opiekę medyczną, kartę multusport oraz lunch pass, jak również atrakcyjne wynagrodzenie.