Atrakcyjne stawki ! Kwalifikowany Pracownik Ochrony Warszawa

2020-10-21 ID OFERTY: 195321
  • CHL Holding Sp. z o.o. (zobacz więcej)

    Polska,  Warszawa , mazowieckie

    • umowa o pracę
    • pełny etat

CHL KONWÓJ
Największa ogólnopolska firma o ugruntowanej pozycji na rynku ochrony osób i mienia, świadcząca usługi transportu wartości pieniężnych oraz procesowania gotówki obecnie poszukuje osoby do pracy na stanowisku: Kwalifikowany Pracownik Ochrony - Konwojent

Oferujemy wynagrodzenie: min. 3000 - max. 3900 brutto umowa o pracę + dodatkowe wynagrodzenie w ramach umowy zlecenia !

Zakres obowiązków:
1. konwojowanie wartości pieniężnych,

Oczekiwania:
1. wpis na listę kwalifikowanego pracownika ochrony,

Mile widziane:
1. legitymacja osoby upoważnionej do posiadania broni
2. uprawnienia do kierowania pojazdami transportującymi wartości pieniężne,
3. dodatkowym atutem będzie posiadanie umiejętności obsługi bankomatów.

Oferujemy:
1. konkurencyjne warunki wynagradzania
2. zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub/i umowę zlecenie,
3. dodatki motywacyjne
4. szkolenia w zakresie rozszerzania uprawnień:
- pozwolenie na broń
- uprawnienia do obsługi bankomatów,
- uprawnienia do kierowania pojazdami uprzywilejowanymi / przewożącymi wartości pieniężne,
- szkolenia z bezpiecznej jazdy samochodem w trudnych warunkach,
5. pakiet świadczeń socjalnych,
6. możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego,
7. stabilność zatrudnienia
8. możliwość pracy w największej firmie w branży w Polsce,