Automatyk - Elektronik [atrakcyjne warunki zatrudnienia]

2020-08-14 ID OFERTY: 126395
  • Personnel Service Sp. z o.o. (zobacz więcej)

    Polska,  Łodż , łódzkie

    • umowa o pracę
    • pełny etat

Zakres obowiązków
 • Nadzorowanie linii produkcyjnej w zakresie obsługi elektrycznej i elektronicznej
 • Zapewnienie prawidłowej pracy urządzeń i maszyn,
 • Udział w konwersjach, przeglądach, modernizacjach oraz uruchamianiu linii produkcyjnych
 • Naprawa urządzeń elektrycznych i elektronicznych
 • Współpraca z Działem Technicznym oraz firmami zewnętrznymi w zakresie instalacji oraz serwisowania maszyn i urządzeń

Poszukiwane kompetencje
 • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane automatyka, elektronika, elektryka),
 • Doświadczenie na adekwatnym stanowisku lub odbyte staże/praktyki
 • Znajomość oprogramowania Simatic S7 lub Twin Cat
 • Znajomość mechanizmów automatyki przemysłowej sterowniki PLC, sieci Profibus, komputery przemysłowe, czujniki, falowniki, serwonapędy, regulatory, itp.
 • Wiedza w zakresie mechaniki i pneumatyki
 • Świadectwo kwalifikacyjne SEP
 • Znajomość języka angielskiego (w tym umiejętność czytania dokumentacji technicznej), preferowany poziom min. B1,
 • Gotowości do pracy w systemie 4. brygadowym 12. godzinnym (2 weekendy wolne w miesiącu)

Oferujemy
 • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
 • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki
 • Możliwość rozwoju zawodowego
 • Bogaty pakiet benefitów m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, możliwość korzystania z siłowni usytuowanej na terenie zakładu, karta sportowa