Business Developer

2020-08-01 ID OFERTY: 125030
  • Hays Response (zobacz więcej)

    Polska,  Warszawa , mazowieckie

    • praca tymczasowa
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy związanej ze sprzedażą usług językowcyh, poszukujemy osoby na stanowisko
Business Developer.


Osoba pracująca na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie z nimi długotrwałej relacji biznesowej, negocjacje warunków umów oraz realizacji założonych celów finansowych. Ponad to monitorowanie sytuacji rynkowej i dopasowanie do niej strategii działań sprzedażowych, uczestnictwo w targach oraz wydarzeniach branżowych, a także udział w przetargach.

Od kandydatów oczekujemy min. 2/3 lata doświadczenia w sprzedaży oraz biegłej znajomości języka angielskiego. Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem. Osoby aplikujące powinny cehcować się zdolnościami negocjacyjnymi, wysokim poziomem zdolności komunikacyjnych oraz świadomością biznesową. Ponad to osoba pracująca na tym stanowisku, będzie barała udział w podróżach służbowych głównie na terenie Polski.

Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie, atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczność co do formy zatrudnienia (B2B / umowa o pracę), a także możliwość skorzystania z pakietu benefitów.