czynności porządkowe

2020-09-11 ID OFERTY: 132583
  • GP PEOPLE SP. Z O.O. (zobacz więcej)

    od 17 PLN do 17 PLN /godz. brutto

    Polska,  Łódź , łódzkie

    • wszystkie
    • wszystkie
Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- stawkę godzinową 17 zł/h brutto
- możliwość realizacji zlecenia w godzinach funkcjonowania firmy (6-14-22)
- wolne weekendy
- możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
- realizację zlecenia w zakładzie stawiającym na wysokie środki ostrożności w walce z epidemią
- różnorodność działania w realizacji zlecenia
- przeszkolenie do pracy- nie wymagamy od Ciebie doświadczenia, wszystkiego nauczymy Cię na miejscu!

Opis stanowiska

- zbieranie kartonów z hali magazynowej do wózka
- segregacja materiałów tekturowych oraz dowiezienie ich do prasy
- obsługa prasy do kartonów

Wymagania stanowiska

- dokładność i sumienność
- zdolności komunikacyjne
- chęć wykonywania czynności zarówno w ruchu ( zbieranie kartonów po dużej hali przez około 4 godziny dziennie) jak i w miejscu ( obsługa prasy przez dalszą część zmiany)
- gotowość do podjęcia zlecenia od zaraz