Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

czynności związane z montażem zabudowy pojazdów

Data dodania oferty: 2020-02-21
ID oferty: 91531
Dodaj do obserwowanych

GP PEOPLE SP. Z O.O.

(zobacz więcej)
Polska, Czarne Błoto (kujawsko-pomorskie)
umowa zlecenie | pełny etat
od 17.00 PLN do 17.00 PLN za godzinę
Zadzwoń +48... zobacz cały
Oferujemy

- na początek umowę zlecenie, następnie umowa o pracę
- stała wynagrodzenie
- możliwość wykonywania zlecenia od godziny 7.00
- przyuczenie do zawodu
- wolne weekendy

Opis stanowiska

- montaż specjalistycznej zabudowy pojazdów, takich jak karetki, wywrotki, izotermy, chłodnie
- obsługa podstawowych narzędzi, m. in. młotek, śrubokręty, kombinerki
- wszystkiego nauczymy Cię na miejscu :)

Wymagania stanowiska

- chęć zdobycia doświadczenia oraz nawiązania wieloletniej współpracy
- obsługa elektronarzędzi, takich jak wiertarka, wkrętarka, szlifierka
- skrupulatność i odpowiedzialne podejście do pracy