Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Doradca Klienta Dział Drzewny lub Metalowy Lublin

Data dodania oferty: 2020-07-07
ID oferty: 121014
Dodaj do obserwowanych

Bricoman Polska Sp. z o.o.

(zobacz więcej)
Polska, Lublin (lubelskie)
pełny etat | umowa o pracę

Bricoman Polska to obecnie sieć 9 sklepów - składów budowlano - remontowych.
Nasze sklepy tworzymy z myślą o wszystkich, którzy budują, remontują oraz wykańczają swoje domy i mieszkania.
Obecnie w Polsce zatrudniamy ponad 750 Pracowników w sklepach i centrali.
Do naszego sklepu w Lublinie (Aleja Kraśnicka 128) poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów
  • zapewnienie dostępności towarów (zamówienia, wykładanie towaru na półkę)
  • dbałość o dobry wygląd działu metalowego lub drzewnego (czuwanie nad poprawnością etykiet cenowych, przygotowanie plakatów cenowych)

Oczekiwania:

  • znajomość produktów z działu metalowego lub drzewnego
  • chęć do nauki
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • otwartość na Klienta
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe
  • stabilne zatrudnienie, dobrą atmosferę
  • szkolenia, programy rozwojowe
  • możliwość stania się Ekspertem w obszarze, który Cię interesuje
  • dofinansowanie karty Multisport