Doradca Techniczno-Handlowy ds. fotowoltaiki

2020-12-15 ID OFERTY: 151884
  • 3S GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (zobacz więcej)

    Polska, Lubaczów, podkarpackie

    • wszystkie
    • wszystkie
Firma 3S Group obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Doradca Techniczno-Handlowy ds. fotowoltaiki
Miejsce pracy: Jarocin i okolice

WYMAGANIA:
Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
Komunikatywność oraz koncentracja na cele
Budowanie profesjonalnych relacji z klientami
Negocjowanie i finalizowanie umów
Doświadczenie w branży OZE będzie dodatkowym atutem !


ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Aktywne pozyskiwanie klientów
Sporządzanie ofert techniczno-handlowych
Współpraca z innymi działami w firmie

OFERUJEMY:
Elastyczne możliwości współpracy w zależności od preferencji kandydatów
Możliwości awansu
Niezbędne narzędzia do pracy
Szkolenia wewnętrzne
3S Group to zespół profesjonalistów, którzy z pasją działają na rynku energii odnawialnej. Dzięki współpracy z największymi renomowanymi producentami podzespołów instalacji fotowoltaicznych mamy dostęp do bardzo szerokiego portfolio produktów najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Zawsze reprezentujemy interesy naszych klientów, dlatego w odpowiedzi na ich oczekiwania możemy dopasować najlepsze rozwiązanie do konkretnych potrzeb. 3S Group to firma, która dzięki rzetelności, terminowości i profesjonalizmie każdego dnia zyskuje uznanie i zaufanie klientów w całej Polsce. W codziennej pracy towarzyszy nam jeden wspólny cel, aby ekologia i możliwość dbania o środowisko była dostępna dla każdego, dzięki naszym rozwiązaniom ekologia staje się nie tylko opłacalna, ale jest w zasięgu ręki każdego z naszych klientów. Ofertę tworzymy wspólnie z klientami tak aby dopasować ją pod konkretne wymagania, oczekiwania oraz możliwości.

W dobie ogromnych wzrostów cen energii elektrycznej w Polsce instalacja fotowoltaiczna daje Tobie i Twojej rodzinie gwarancję niezależności energetycznej na minimum 25 lat! Postępujący wzrost cen energii elektrycznej przestanie mieć dla Ciebie znaczenie!
Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”