Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Dyrektor Personalny

Data dodania oferty: 2020-03-05
ID oferty: 94696
Dodaj do obserwowanych

Fabryka Kabli ELPAR Sp. z o.o.

(zobacz więcej)
Polska, Parczew (lubelskie)
umowa o pracę | pełny etat
Zadzwoń 83 ... zobacz cały
Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- Tworzenie i odpowiedzialność za realizację strategii HR
- Zarządzanie wszystkimi procesami miękkiego HR (rekrutacja & onboarding, szkolenia & rozwój, zarządzanie talentami, employer branding)
- Nadzorowanie poprawności procesu obsługi kadrowo-płacowej
- Koordynacja procesu oceny pracowników
- Weryfikacja systemu wynagrodzeń
- Aktywny udział w planowaniu zatrudnienia, budżetu wynagrodzeń, budżetu HR oraz bieżące zarządzanie budżetem
- Tworzenie raportów i analizę kluczowych wskaźników efektywności HR
- Doradztwo oraz wsparcie dla kadry zarządzającej w zakresie HR

Wymagania stanowiska

WYMAGANIA

- Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia lub inne z obszaru HR)
- Znajomość prawa pracy oraz procesów z obszaru miękkiego HR
- Poparte sukcesami, co najmniej 2- 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- Doświadczenie w budowaniu polityki wynagrodzeń i premiowania
- Wysokie kompetencje interpersonalne, komunikacji i budowania relacji
- Otwartość na zmiany, poszukiwanie nowych rozwiązań
- Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji

Oferujemy

CO ZYSKUJESZ

- Doświadczenie zawodowe w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub w innej preferowanej formie
- Pracę pełną wyzwań w firmie która nieustannie się rozwija
- Wszelkie narzędzia niezbędne do min. laptop, auto
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do oferowanych kwalifikacji oraz doświadczenia
- Dodatkowe świadczenia: premie świąteczne i rodzinne, paczki dla dzieci, basen i obiekty sportowe