SZCZEGÓŁY OFERTY

Dyrektor Techniczny

Data dodania oferty: 2019-08-14
ID oferty: 19367
Dodaj do obserwowanych

HR SIGMA Sp. z o.o.

(zobacz więcej)
Polska,

Bielsko-Biała (śląskie)

pełny etat | umowa o pracę

OBOWIĄZKI
· zorganizowanie zespołu/pionu technicznego dla nowopowstałego szpitala ogólnego 400 łóżek
· opracowywanie procedur zarządczych (efektywność i wydajność personelu), monitorowanie i kontrola ich skuteczności, ew. weryfikacja.
· kontrola i nadzór pracy działu do spraw technicznych
· Nadzorór i koordynuje całokształt technicznej strony procesów i przedsięwzięć szpitala w tym obsługi, m.in:
o zaplecza technicznego szpitala
o specjalistycznego sprzętu medycznego
o systemów IT oraz oprogramowania i urządzeń komputerowych, wykorzystywanych w technologii medycznej, zapleczu technicznym, administracji otc.
o floty samochodowej, parkingów
o koordynacja, przeprowadzanie szkoleń dla pracowników, z zakresu obsługi sprzętu i technologii, wykorzystywanych w szpitalu.

WYMAGANIA

· wykształcenie - wyższe techniczne,
· posiadanie doświadczenia w zakresie obsługi technicznej obiektów służby zdrowia (szpitale ogólne 400 łóżek i powyżej) w tym na stanowisku kierowniczym.
· posiadania zdolności zarządzania kapitałem ludzkim,
· organizowania pracy własnej i podległego personelu.
· znajomiość sprzętu oraz technologii, stosowane w szpitalnictwie, ewentualnie posiadać stosowne certyfikaty, jeśli takie są w danym przypadku wymagane.
· umiejętności analityczne i numeryczne, oraz obsługa komputera na poziomie zaawansowanym
· znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Zatrudnienie na pełny wymiar godzin
  • · Podjęcie obowiązków jeszcze w trakcie realizacji budowy (lipiec- sierpień 2019)