Dyspozytor krajowy drobnicowy – PRACA OD ZARAZ

2021-01-17 ID OFERTY: 231438
  • GRH Polska (zobacz więcej)

    Polska, Rzeszów, podkarpackie

    • umowa o pracę
    • pełny etat
zapytaj + CV
Obecnie poszukujemy Dyspozytora Krajowego.
WYSTARCZY ŻE POSIADASZ MIN. 3 MIESIECZNE DOŚWIADCZENIE W PRACY SPEDYTORA / DYSPOZYTORA.

NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JEZYKA ANGIELSKIEGO!

Miejsce pracy: Rogoźnica (okolice Rzeszowa)

Zakres obowiązków:
• Planowanie transportu drobnicowego oraz nadzór nad realizacją dostaw na podległym terenie (woj. Podkarpackie)
• Nadzór nad flotą – głównie busy 3,5t
• Rozliczanie czasu pracy kierowców

Warunki pracy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Wynagrodzenie podstawowe zależne od doświadczenia (jeśli jesteś dobry w tym co robisz, firma Ci zaoferuje odpowiednio dopasowaną podstawę:))+ premia indywidualna
• Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym: 5 – 13 / 7 – 15 / 12 - 20
• Zapewnione narzędzia pracy : laptop, telefon służbowy
• Pełne szkolenie przygotowujące do pracy
• Praca w aktywnie rozwijającej się firmie z branży TSL

Prześlij nam swoje Cv na adres e-mail: dyspozytor-krajowy.erwq.qi6a@tbapply.pl

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).