Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Elektromechanik - Konserwator

Data dodania oferty: 2020-07-03
ID oferty: 115786
Dodaj do obserwowanych

Graal S.A.

(zobacz więcej)
Polska, Kołobrzeg (zachodniopomorskie)
umowa o pracę | pełny etat
Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce. Nasze produkty sprzedawane są w 30 krajach na 5 kontynentach. W swoim portfolio posiadamy produkty marek Graal, Salatino, SuperFish, Kuchnia Staropolska.Grupa GRAAL posiada cztery zakłady produkcyjne, zatrudnia ponad 2500 osób i jest pracodawcą gwarantującym stabilne zatrudnienie i bardzo dobre warunki pracy.W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego Koral S.A. w Kukini, który specjalizuje się w produkcji ryb świeżych, łososia wędzonego oraz ryb marynowanych, zatrudnimy pracownika na stanowisko:
[zobacz tel]
ELEKTROMECHANIK - KONSERWATOR
Miejsce pracy: Kukinia ( powiat kołobrzeski)

Zadania
 • zapewnienie prawidłowego stanu maszyn i urządzeń produkcyjnych
 • dokonywanie napraw interwencyjnych w powierzonym zakresie
 • dokonywanie przeglądów i napraw prewencyjnych maszyn i urządzeń
 • przezbrajanie linii produkcyjnych, modernizowanie urządzeń technologicznych, instalowanie nowych maszyn
 • wykonywanie prac dodatkowych związanych z utrzymaniem ruchu
 • prowadzenie dokumentacji związanych z dokonywanymi naprawami i przeglądami

W zamian oczekujemy
 • wykształcenie min. zawodowe techniczne
 • mile widziane doświadczenia w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu
 • dyspozycyjności praca w systemie 3-zmianowym
 • uprawnienia SEP do 1 kV G1 - mile widziane
 • samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej
 • umiejętności czytania rysunków oraz schematów technicznych
 • sumienności i dokładności w wykonywanej pracy
 • zdolności komunikacyjnych

Oferujemy
 • pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 • pracę w doświadczonym zespole
 • umowę o pracę,
 • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
 • świadczenia dla pracowników (w tym bony świąteczne, wczasy pod gruszą, świadczenia medyczne, ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach, spotkania integracyjne);
 • dobre warunki i przyjazną atmosferę pracy
 • szkolenia podnoszące kwalifikacje
 •  możliwość rozwój i awansu zawodowego
 • Owocowe Środy
 • bezpłatny dojazd do i z miejsca pracy na trasach :
[zobacz tel]  • Białogard - Karlino - Wrzosowo - Dygowo Kukinia
 • Malonowo - Ramlewo - Robuń - Pobłocie Wielkie - Włościbórz - Kłopotowo - Wrzosowo -Dygowo-Kukinia
 • Czernin - Stramnica - Kołobrzeg - Bagicz Kukinia
 • Gąskowo - Strachomino - Strzepowo - Dobrzyca - Borkowice - Tymień - Ustronie Morskie Kukinia