Elektrotechnik/Elektryk

2020-09-11 ID OFERTY: 132642
  • HR Quality Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. (zobacz więcej)

    od 3500 PLN do 4500 PLN /godz. brutto

    Polska,  Kraków , małopolskie

    • wszystkie
    • wszystkie
Opis stanowiska

Miejsce pracy: Kraków

Wykonywanie instalacji zasilania, sterowania, automatyki do urządzeń i systemów wentylacji i klimatyzacji;
Konserwacje, przeglądy, naprawy i serwisowanie systemów automatyki dla HVAC;
Uruchomienia urządzeń i instalacji HVAC;
Opracowywanie dokumentacji serwisowej.

Wymagania stanowiska

Wykształcenie średnie techniczne/ew. zawodowe specjalistyczne (elektryczne/ elektromechaniczne);
Wiedza z zakresu, elektryki, automatyki;
Wiedza z zakresu instalacji sanitarnych będzie dodatkowym atutem;
Otwartość na nowinki techniczne;
Wymagane uprawnienia do eksploatacji i dozoru dla grupy I, II i III (w przypadku braku firma może zapewnić możliwość uzyskania tych kwalifikacji);
Umiejętność budowania relacji z ludźmi, umiejętność pracy w zespole;
Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

Oferujemy

Umowa o pracę;
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
Dodatek za pracę w weekend 200 PLN do wynagrodzenia/za jeden weekend,
Narzędzia niezbędne do pracy.