Elektryk

2020-08-08 ID OFERTY: 125585
  • Hays Response (zobacz więcej)

    Polska,  Wroclaw , dolnośląskie

    • pełny etat
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją i sprzedażą urządzeń oraz komponentów do chłodnictwa, zlokalizowanej w okolicach Wrocławia, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Elektryk.

Zadania i obowiązki:
  • Montaż gotowych wiązek elektrycznych w urządzeniach
  • Montaż wiązek elektrycznych z pojedynczych przewodów
  • Montaż wiązek elektrycznych zgodnie ze schematem
  • Wgrywanie nastaw do sterowników, falowników itp.

Wymagania i oczekiwania:
  • Wykształcenie min. zawodowe kierunkowe
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość czytania dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych
  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV. Świadectwo kwalifikacji „ E”
  • Chęć nauki i rozwoju

Nasz Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Premia uzależniona od indywidualnych wyników
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, bony, wyjazdy integracyjne)
  • Pełen pakiet szkoleń
  • Możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz struktur
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmiE

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv. Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.