Elektryk

2020-07-16 ID OFERTY: 123404
  • Graal S.A. (zobacz więcej)

    od 2600 PLN do 4000 PLN /mies. brutto

    Polska,  Zduny , pomorskie

    • umowa o pracę
    • pełny etat
Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce, a marki Grupy: Graal, SuperFish i Kuchnia Staropolska są dostępne we wszystkich sieciach sklepów w Polsce. Produkty Grupy są również obecne pod markami partnerów z całego świata.Grupa posiada cztery zakłady produkcyjne, zatrudnia ponad 2500 osób i jest pracodawcą gwarantującym stabilne zatrudnienie, bardzo dobre warunki pracy oraz dynamiczny rozwój.W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego Kooperol, który specjalizuje się w produkcji dań obiadowych, dań express i konserw mięsnych zatrudnimy pracowników na stanowisko:Elektryk(branża spożywcza)Miejsce pracy: Kooperol, Zduny 40 A, 83-115 Swarożyn

Zakres obowiązków
 • Dokonywanie przezbrojeń linii produkcyjnych, przygotowanie maszyn do pracy (rozruch), podłączanie nowych urządzeń.
 •  Przeglądy prewencyjnie maszyn i urządzeń.
 • Wykonywanie badań i kontrolowanie urządzeń elektrycznych w procesie produkcji i eksploatacji.
 • Wykonywanie usprawnień
 •  Szkolenia operatorów z poszczególnych wydziałów w zakresie regulacji oraz poprawnej eksploatacji urządzeń.
 • Zabezpieczanie maszyn i urządzeń po zakończeniu produkcji.
 • Sporządzanie raportów i dokumentacji z przebiegu wykonywanych prac

Oczekujemy
 • Wykształcenie zawodowe o profili elektrycznym (mile widziane wyższe)
 • Doświadczenie zawodowe 3 lata w zakładzie produkcyjnym w dziale utrzymania ruchu lub technicznym na podobnym stanowisku
 • Mile widziane świadectwo kwalifikacyjne eksploatacji i dozoru urządzeń elektrycznych w zakresie napięciowym 15 000V i obszarze G1
 • Znajomości obsługi komputera
 • Staranności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
 • Zaangażowania w pracę
 • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy, samodzielności w działaniu
 • Gotowości do pracy zmianowej

Oferujemy
 • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
 • Świadczenia dla pracowników (w tym bony świąteczne)
 • Spotkania integracyjne
 • Rozwój i możliwość awansu