Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone

  • praca fizyczna
  • zachodniopomorskie
  • wszystkie
  • samozatrudnienie
  • umowa o dzieło
  • umowa o pracę
  • umowa zlecenie
  • wszystkie
  • kontrakt
  • niepełny etat
  • pełny etat
  • praca dodatkowa
  • praca tymczasowa
  • staż / praktyka
  • brak
  • orzeczenie o niepełnosprawności
SZCZEGÓŁY OFERTY

Executive Assistant z j. hiszpańskim LUB włoskim

Data dodania oferty: 2019-10-02
ID oferty: 31140
Dodaj do obserwowanych

CEE Experts by L.M. International Group

(zobacz więcej)
Polska,

Łódź (łódzkie)

pełny etat | umowa o pracę

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.

Obowiązki:

  • Aktywne wsparcie Zarządu w realizacji bieżących zadań,
  • Współpraca z działem księgowości (np. analiza bilansu, rachunku zysków i strat),
  • Uczestnictwo w spotkaniach z kontrahentami Spółki,
  • Przygotowywanie podsumowań ze spotkań,
  • Planowanie kalendarza oraz organizacja i obsługa spotkań i podróży służbowych,
  • Dbałość o obieg dokumentów w firmie oraz prawidłowy przepływ informacji,
  • Przygotowywanie umów i innych pism urzędowych,
  • Wdrażanie nowych inicjatyw w celu rozwoju firmy,
  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego lub włoskiego (B2/C1),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • otwartość, rzetelność, motywacja do pracy i rozwoju,
  • mile widziane, ale nie konieczne pierwsze doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku :).

Nasi partnerzy biznesowi oferują:

  • Możliwość codziennej pracy w języku obcym,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • Kompleksowy program wdrożeniowy oraz szkolenia doskonalące i kursy językowe,
  • Codzienną pracę w języku obcym w ciekawym, wielokulturowym środowisku,
  • Szansę na karierę w międzynarodowej organizacji,
  • Możliwości rozwoju - ścieżki kariery,
  • Możliwość wyjazdów służbowych zagranicznych,
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna, Multisport, Muliticafeteria, karta lunchowa, Vouchery, ubezpieczenia grupowe etc.),
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.