Farmaceuta Szpitalny

2020-08-20 ID OFERTY: 127314
  • Scanmed S.A. (zobacz więcej)

    Polska,  Kraków , małopolskie

    • umowa o pracę
    • pełny etat
SCANMED S.A. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy medycznej Life Healthcare. Jako jeden z największych dostawców usług medycznych w Polsce (41 placówek, 23 miasta, około 3200 pracowników) świadczymy opiekę medyczną na najwyższym światowym poziomie.Cechuje nas zdrowe podejście do życia, ludzi, świata. Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowego zespołu i z dumą realizować założenia Grupy, nasza oferta jest dla Ciebie! Dołącz do naszego Zespołu! Obecnie szukamy: Farmaceuta SzpitalnyMiejsce pracy: KRAKÓW

Zakres obowiązków
 • sporządzanie, wytwarzanie, przechowywanie oraz wydawanie produktów leczniczych i wyrobów medycznych na podstawie zamówień i recept
 • uczestniczenie w prowadzeniu gospodarki lekami w aptece szpitalnej/ dziale farmacji
 • obsługa klientów wewnętrznych i/lub zewnętrznych
 • przygotowywanie i gromadzenie dokumentacji do celów naukowych oraz informacyjnych
 • współtworzenie raportów i analiz dotyczących funkcjonowania apteki szpitalnej
 • dokonywanie zakupu produktów leczniczych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i wewnętrznymi procedurami obowiązującymi w szpitalu i organizacji
 • opracowywanie informacji o lekach, udzielanie informacji o lekach(m.in. o dawkowaniu, interakcjach między lekami, przechowywaniu i innych cechach leków)
 • wspomaganie lekarzy w optymalizacji leczenia i informacji ich o wszelkich zmianach i nowościach na rynku farmaceutycznym
 • dbanie o bezpieczny i higieniczny stan pomieszczeń pracy

Poszukiwane kompetencje
 • tytuł zawodowy magistra farmacji
 • minimum 6 miesięcy doświadczenia w zawodzie farmaceuty
 • ukończone praktyki w aptece szpitalnej
 • znajomość przepisów prawa związanych z wykonywaniem zawodu farmaceuty
 • znajomość rynku farmaceutycznego
 • sumienność, skrupulatność
 • umiejętność współpracy
 • organizacja pracy własnej

Oferujemy
 • pracę w pełnym wymiarze godzin
 • wewnętrzny system szkoleń
 • możliwość kształcenia się i poszerzania swojej wiedzy
 • pracę w aktywnym środowisku
Aplikacje prosimy przesyłać w terminie do dnia 31.08.2020