Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Full Stack Developer

Data dodania oferty: 2020-02-28
ID oferty: 93405
Dodaj do obserwowanych

Podkarpackie Centrum Innowacji, Sp. z o.o

(zobacz więcej)
Polska, Rzeszów (dolnośląskie)
wszystkie | wszystkie
Zadzwoń + 4... zobacz cały
Opis stanowiska

- Rozwijanie dedykowanego oprogramowania firmy w oparciu o zebrane wymagania od wewnętrznych działów firmy;
- Wsparcie zespołu w zdefiniowaniu wymagań dotyczących oprogramowania;
- Rozwijanie funkcjonalności oprogramowania;
- Przygotowanie dokumentacji technicznej do tworzonego oprogramowania;
- Testowanie nowych funkcjonalności oprogramowania;
- Szkolenie zespołu z funkcjonalności rozwijanego oprogramowania.

Wymagania stanowiska

- Praktyczna wiedza i umiejętności oraz co najmniej trzyletnie doświadczenie komercyjne w projektowaniu rozwiązań Frontend (HTML, CSS, JS, SASS/LESS);
- Praktyczna wiedza i umiejętności oraz co najmniej trzyletnie doświadczenie komercyjne w projektowaniu rozwiązań Backend (ASP .NET CORE, C#);
- Znajomość technologii baz danych PostgreSQL;
- Znajomość technologii GIT;
- Zaawansowana znajomość systemu operacyjnego Linux i Windows;
- Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym posługiwać się dokumentacją techniczną;
- Kreatywność i inicjatywa oraz zaangażowanie w wykonywane zadania;
- Wysoki poziom kultury osobistej i nastawienie na jakość;
- Komunikatywność i umiejętność budowania dobrych relacji;
- Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

- Umowę o pracę (zadaniowy czas pracy);
- Pracę w firmie zorientowanej na rozwój innowacyjności;
- Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, warsztaty, kursy).

Zakres wynagrodzenia: 8 000 – 11 000 zł netto, adekwatnie do posiadanego doświadczenia.