Full Stack PHP/JS Developer (100% praca zdalna)

2021-01-13 ID OFERTY: 229986
  • Master Care Sp. z o.o. (zobacz więcej)

    Polska, Warszawa, mazowieckie

MASTER CARE to zespół ekspertów z obszaru Telekomunikacji & IT z doświadczeniem w realizacji projektów dla największych operatorów.

Obecnie, dla dynamicznie rozwijającej się organizacji świadczące usługi z obszaru Fin-Tech poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Zadania:

Twoim głównym zadaniem będzie rozwój modułu autonomicznej księgowości celem zwiększania konkurencyjności rozwijanej platformy na rynkach PL, UE i USA i realizacji koncepcji cyfrowych pracowników.

Będziesz ponadto:

  • wspólnie z biznesem osiągać realną redukcję kosztów dzięki rozwijanej technologii
  • wdrażać rozwiązania podnoszące atrakcyjności platformy dla użytkowników w PL, UE, USA
  • realizować wspólnie z zespołem prace w zakresie wdrażania na platformie nowych technologii i optymalizacji istniejących rozwiązań
  • wdrażać rozwiązania podnoszące poziom autonomiczności i inteligencji platformy

Codzienne zadania:

  • analiza problemów z biznesem i projektowanie rozwiązań
  • realizacja prac programistycznych
  • analiza istniejących rozwiązań i proponowanie ulepszeń / optymalizacji
  • dbanie o atrakcyjność / usability rozwiązań
  • wsparcie dla innych programistów w zespole
  • współpraca z analitykami i testerami
  • wspieranie procesów wdrażania nowych technologii na platformie
  • wspólnie z biznesem kontrola uzyskiwanych efektów i optymalizacja użycie wdrożonych technologii
  • raportowanie do CEO, CTO i COO

Wymagania:

  • doświadczenie w bliskiej pracy z biznesem
  • praktyczna znajomość JS, Vue, PHP (ZEND mile widziany)
  • umiejętność koncentracji i szybkiego programowania nowych funkcjonalności (typowe dla ScaleUp`ów typu Fin-Tech)
  • praktyczne doświadczenie w pracy w zwinnych metodologiach
  • praktyczna znajomość zagadnień bezpieczeństwa (realizujemy rozwiązania do współpracy z bankami, mamy wdrożone ISO27001)
  • komunikatywność, dobra współpraca w płaskich strukturach
  • mile widziane doświadczenie w projektach księgowych, finansowych, CRM itd.
  • proaktywność, autodyscyplina, dobra organizacja pracy
  • dobra współpraca w dynamicznym zespole Fin-Tech

Oferujemy:

  • ambitne innowacyjne projekty na skalę międzynarodową
  • możliwość dalszego rozwoju technicznego i managerskiego
  • ścieżka kariery na 5 lat z możliwością awansu a strukturach PL / EU / USA
  • możliwość uzyskania statusu Partnera
  • możliwość zdobycia doświadczeń i referencji z realizacji projektów klasy Fin-Tech