Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Główny Specjalista ds. Płac

Data dodania oferty: 2020-07-03
ID oferty: 115788
Dodaj do obserwowanych

Scanmed S.A.

(zobacz więcej)
Polska, Warszawa (mazowieckie)
umowa o pracę | pełny etat
SCANMED S.A. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy medycznej Life Healthcare. Jako jeden z największych dostawców usług medycznych w Polsce (41 placówek, 23 miasta, około 3200 pracowników) świadczymy opiekę medyczną na najwyższym światowym poziomie. Cechuje nas zdrowe podejście do życia, ludzi, świata. Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowego zespołu i z dumą realizować założenia Grupy, nasza oferta jest dla Ciebie! Dołącz do naszego Zespołu! Obecnie poszukujemy: Główny Specjalista ds. PłacMiejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków
 • naliczanie listy płac dla pracowników i byłych pracowników oraz zleceniobiorców zgodnie z zasadami wynikającymi z przepisów prawa oraz wewnętrznych regulaminów,
 • wyliczanie zasiłków chorobowych, opiekuńczych, ekwiwalentów, odpraw i innych składników wynagrodzenia zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
 • generowanie przelewów na konta indywidualne,
 • naliczanie świadczeń dodatkowych wynikających z umowy o pracę,
 • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu, okresach nieskładkowych itp.,
 • tworzenie i generowanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS w tym ZUS DRA wraz z raportami imiennymi (RSA,RZA, RCA, RPA itp.) oraz dokonywanie korekt deklaracji,
 • prowadzenie kartotek zarobkowych, podatkowych, ubezpieczeniowych,
 • tworzenie analitycznych zestawień dotyczących zatrudnienia, wynagrodzeń, kosztów pracy itp.,
 • tworzenie deklaracji PFRON,
 • tworzenie dokumentacji dla byłych pracowników w tym ZUS Rp-7, ZUS Z-3 itp.,
 • generowanie PIT w tym PIT-4 itp.,
 • obsługa Pracowniczych Programów Kapitałowych w zakresie rozliczania obowiązkowych i dobrowolnych składek oraz przekazywanie danych o miesięcznych rozliczeniach składek,
 • obsługa potrąceń należności ustawowych, w tym potrąceń komorniczych.

Poszukiwane kompetencje
 • wykształcenie wyższe z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi
 • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
 • znajomość programu Płatnik
 • mile widziana znajomość programu kadrowo-płacowego Enova
 • dobra znajomość zagadnień związanych z prawem pracy oraz ubezpieczeniami społecznymi
 • znajomość zagadnień podatkowych
 • znajomość MS Office
 • dobra organizacja czasu pracy oraz terminowość

Oferujemy
 • zatrudnieniew oparciu o umowę o pracę
 • możliwość zdobywania nowych kwalifikacji
 • dodatkowy system benefitów
 • miłą atmosferę wewnątrz zespołu
Aplikacje prosimy przesyłać w terminie do dnia 31.07.2020