Galwanizer

2021-07-08 ID OFERTY: 205225
  • Fabryka Pierścieni Tłokowych PRIMA SA (zobacz więcej)

    Polska, Łódź, łódzkie, Liściasta 17

    • umowa o pracę
    • pełny etat
Fabryka Pierścieni Tłokowych ”PRIMA” S.A. w Łodzi
Jedyny w Polsce i wiodący w Europie Środkowej producent pierścieni tłokowych dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego i kolejowego.
Obecnie do swojego zespołu poszukuje kandydata na stanowisko:

Galwanizer

Zadania :
• obsługa wanien galwanicznych
• pakietowanie i piaskowanie pierścieni tłokowych
• pokrywanie pierścieni tłokowych powłokami galwanicznymi

Wymagania :
• Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie chemiczne
• Mile widziane doświadczenie na stanowisku galwanizera min. 1 rok
• Mile widziane uprawnienia spawalnicze gazowe
• Zdolności manualne, odpowiedzialność

Oferujemy :
• stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
• odpowiedzialną pracę, pełną wyzwań zawodowych.