Handlowiec

2021-04-12 ID OFERTY: 283914
  • GRH Polska (zobacz więcej)

    Polska, Katowice, śląskie

    • umowa o pracę
    • pełny etat
Dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

Przedstawiciela Handlowego

Miejsce pracy: podległy teren województwa Śląskiego

Opis stanowiska:

Aktywne realizowanie celów sprzedażowych oraz doradztwo Klientom w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania
Nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientami na podległym terenie
Poszerzanie bazy o nowych klientów
W zamian otrzymasz:

Umowę o pracę
Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie w zależności od posiadanego doświadczenia oraz własnej aktywnej bazy Klientów + premia uznaniowa
Pracę w systemie zadaniowym
Niezbędny sprzęt ułatwiający pracę (samochód służbowy także do użytku prywatnego, telefon i laptop wysokiej klasy)
Niezbędne kwalifikacje i umiejętności:

Doświadczenie w sprzedaży B2C, B2B; mile widziane w branży rolniczej
Autem będzie wiedza z obszaru rolnictwa, roślinności lub pokrewne
Czynne prawo jazdy kat. B
Jeśli zainteresowała Cię ta oferta wyślij CV i pracuj w zespole fachowców!

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).