Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Informatyk

Data dodania oferty: 2020-02-07
ID oferty: 89169
Dodaj do obserwowanych

Podkarpackie Centrum Innowacji, Sp. z o.o

(zobacz więcej)
Polska, Rzeszów (dolnośląskie)
wszystkie | wszystkie
Zadzwoń + 4... zobacz cały
Opis stanowiska

- Utrzymanie infrastruktury teleinformatycznej w siedzibach firmy oraz pomiędzy nimi, w tym:

- infrastruktury sieciowej;
- serwerów, w tym poczty elektronicznej;
- komputerów osobistych (w większości notebooków);
- oprogramowania systemowego (Microsoft Windows), biurowego (Microsoft i Google) i użytkowego (np. Wapro);
- urządzeń peryferyjnych (drukarki, skanery, dyski zewnętrzne);
- pamięci masowej (w tym systematyczne wykonywanie kopii zapasowych i archiwalnych zbiorów danych);

- Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania technicznych zabezpieczeń systemu informatycznego, w tym systemu uwierzytelnienia użytkowników;
- Prowadzenie szkoleń dla pracowników w zakresie bezpiecznego korzystania z narzędzi informatycznych;
- Świadczenie doraźnej pomocy technicznej dla pracowników (help desk);
- Tworzenie nowych oraz rozwój istniejących rozwiązań informatycznych wspomagających działanie firmy.

Wymagania stanowiska

- Praktyczna wiedza i umiejętności oraz co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
- Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej ze zrozumieniem;
- Dobra znajomość systemu operacyjnego Windows Server;
- Dobra znajomość systemu operacyjnego Linux;
- Dobra znajomość dotycząca administracji sieciami informatycznymi;
- Dobra znajomość zagadnień dostępności i bezpieczeństwa w sieciach komputerowych;
- Dobra znajomość administracji sieciami informatycznymi;
- Dobra znajomość administracji bazami danych;
- Wysoki poziom kultury osobistej i nastawienie na jakość;
- Komunikatywność i umiejętność budowania dobrych relacji.

Mile widziane:

- Umiejętność tworzenia rozwiązań informatycznych: analizy, programowania, testowania, wdrażania;
- Znajomość zagadnień związanych z zapewnieniem wysokiej dostępności rozwiązań.

Oferujemy

- Umowę o pracę (zadaniowy czas pracy);
- Pracę w firmie zorientowanej na rozwój innowacyjności;
- Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, warsztaty, kursy).

Zakres wynagrodzenia: 5 000 – 8 000 zł netto, adekwatnie do posiadanego doświadczenia.