Inspektor Nadzoru sieci handlowej - teren woj. śląskiego i małopolskiego

2021-04-02 ID OFERTY: 277494
  • SECURITAS POLSKA Sp. z o.o. (zobacz więcej)

    Polska, Katowice, śląskie

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.
Obecnie do zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inspektor Nadzoru sieci handlowej.
Rejon województwa śląskiego oraz małopolskiego.

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie zadań ochrony,
  • utrzymanie pozytywnej relacji z Klientem,
  • wdrażanie i szkolenie dla pracowników nowych i obecnych,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z pracownikami  i zarządzaniem kontraktem,
  • nadzór nad prawidłową realizacją usługi i dbanie o jej wysoką jakość.

Poszukujemy osób:

  • niekaranych,
  • posiadających minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • z wpisem na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony (wymóg konieczny),
  • z biegłą obsługą pakietu Office,
  • posiadających prawo jazdy,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • narzędzia potrzebne do pracy: telefon,laptop,pojazd służbowy,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • ubezpieczenie NNW (Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),
  • dofinansowanie do karnetów sportowo-rekreacyjnych.