SZCZEGÓŁY OFERTY

Junior Copywriter z niemieckim lub francuskim

Data dodania oferty: 2019-08-14
ID oferty: 19336
Dodaj do obserwowanych

CEE Experts by L.M. International Group

(zobacz więcej)
Polska,

Poznań (wielkopolskie)

pełny etat | umowa o pracę

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.
Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie treści na strony internetowe,
  • pisanie artykułów branżowych,
  • prowadzenie komunikacji w kanałach Social Media,
  • redakcja treści i tworzenie koncepcji graficznych przy współpracy z grafikami,
  • raportowanie wyników pracy.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość niemieckiego lub francuskiego (w mowie i piśmie)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość najnowszych zasad i trendów w Social Media,
  • znajomość obsługi MS Office (w szczególności PowerPoint)
  • dobra organizacja pracy, samodzielność
  • dokładność, solidność, terminowość

Nasz klient oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • jasno określona scieżka zawodowa
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • przyjazna atmosfera w pracy
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole