Junior Helpdesk Specialist – j. niemiecki (praca zdalna)

2020-09-21 ID OFERTY: 156642
  • CEE Experts by L.M. International Group (zobacz więcej)

    Polska,  Olsztyn , warmińsko-mazurskie

    • pełny etat
    • umowa o pracę

CEE Experts by L.M. International Group Sp. z o.o.

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach w obszarach Administracji, Human Resources, Finansów i Księgowości oraz Logistyki:

Obowiązki na stanowisku:

  • Przyjmowanie zgłoszeń technicznych od klientów firmy,Udzielanie instrukcji oraz porad, odpowiadanie na zapytania telefoniczne od klienta,
  • Oddelegowywanie usterek do drugiej linii wsparcia,
  • Współpraca z zespołem wsparcia na wyższym szczeblu technicznym,
  • Wewnętrzne wsparcie administracyjne

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2/C1,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • Dyspozycyjność do pracy na pełen etat
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • Zaangażowanie i entuzjazm do pracy,
  • Zainteresowanie branżą IT.

Nasz Partner biznesowy oferuje:

  • Możliwość korzystania z języków obcych w codziennej pracy i rozwijanie kompetencji językowych,
  • Zdobycie doświadczenia w pracy dla międzynarodowej organizacji z wykorzystaniem najnowszych technologii,
  • Szkolenia stanowiskowe dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz liczne możliwości podnoszenia kwalifikacji,
  • Jasną ścieżkę kariery z licznymi możliwościami awansu i zmiany projektów,
  • Pakiet dodatków socjalnych: prywatna opieka medyczna, bony sodexo, karta sportowa i inne,
  • Możliwość pracy z każdego miejsca w Polsce (z dostępem do Internetu)
  • Sprzęt niezbędny do pracy: laptop, telefon, itd.