Key Account Manager Nr Ref.: 1758/01/2021

2021-01-05 ID OFERTY: 226629
 • Polska, Poznań, wielkopolskie

Milado Centrum Rozwoju Personalnego (nr KRAZ 22171) jest firmą, która od 2004 roku wspiera swoich klientów w zakresie doboru kadr oraz ich rozwoju. Rekrutujemy na terenie całego kraju osoby na stanowiska średniego i wyższego szczebla dla klientów z różnych branż.

Naszym Klientem jest firma teleinformatyczna, która posiada ponad 20 letnie doświadczenie w zakresie realizacji zaawansowanych projektów w obszarze sieci informatycznych. Firma realizuje projekty teleinformatyczne dla hal produkcyjnych, magazynów oraz powierzchni biurowych. Aktualnie, w związku z rozwojem firmy, dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko: 

Czym będziesz się zajmował na nowym stanowisku?
 • Aktywnym pozyskiwaniem klientów biznesowych na usługi firmy
 • Współpracą z aktualnymi klientami firmy
 • Prowadzeniem prezentacji rozwiązań
 • Opracowywaniem ofert handlowych
 • Negocjacjami warunków sprzedaży
Kogo poszukujemy?

Jeśli:

 • Masz doświadczenie w aktywym pozyskiwaniu klientów biznesowych
 • Interesujesz się rozwiązaniami informatycznymi i nowymi technologiami
 • Potrafisz budować i utrzymywać relacje biznesowe
 • Znasz w praktyce techniki sprzedaży
 • Potrafisz analizować i określać potrzeby biznesowe klientów
 • Jesteś osobą samodzielną, dobrze zorganizowaną i komunikatywną
 • Z determinacją dążysz do realizacji założonych celów
To oznacza, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie!
Dlaczego warto rozpocząć pracę właśnie w tej firmie?

Nasz klient oferuje:

 • Dostęp do najnowszych technologii
 • Stałą pracę na pełen etat w formie umowy o pracę
 • Stałe wynagrodzenie z systemem premiowym
 • Narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód do celów służbowych)
 • Wewnętrzne szkolenia wdrożeniowe

 

Ten projekt prowadzi Kasia :)

Chcesz poznać więcej szczegółów? Napisz maila na katarzyna.bela@milado.pl lub skontaktuj się z Kasią telefonicznie: 797-340-750.

 1. Administratorem danych jest Milado - Centrum Rozwoju Personalnego Sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Węglowej 1/3. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
 2. Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Milado - Centrum Rozwoju Personalnego Sp. z o. o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
 3. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@milado.pl
 4. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
 5. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
 6. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 7. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 24 miesięcy.