Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
 • dolnośląskie
 • kujawsko-pomorskie
 • lubelskie
 • lubuskie
 • łódzkie
 • śląskie
 • świętokrzyskie
 • małopolskie
 • mazowieckie
 • opolskie
 • podkarpackie
 • podlaskie
 • pomorskie
 • warmińsko-mazurskie
 • wielkopolskie
 • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Kierowca kat. C

Data dodania oferty: 2019-08-16
ID oferty: 19567
Dodaj do obserwowanych      

JOBLAB Magdalena Demarczyk

(zobacz więcej)
Polska, Chorzow (śląskie)
umowa o pracę | pełny etat
Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, dużej firmy zlokalizowanej w Chorzowie, poszukujemy:

Kierowcy kat. C - Ładowacza

Zadania jakie czekają na Ciebie na tym stanowisku:

- Prowadzenie samochodów ciężarowych,
- Kontrola stanu technicznego pojazdu,
- Odbiór i załadunek odpadów,


Od kandydata oczekujemy:

- Prawo jazdy kat. C,
- Mile widziane prawo jazdy kat. C + E,
- Karta kierowcy,
- Chęci do pracy i zaangażowanie,

Co możemy zaoferować:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę od pracę,
- Pracę od PONIEDZIAŁKU do PIĄTKU od 6:00-14:00, 14:00-22:00 w okresie od listopada do marca dochodzą zmiany nocne 22:00-6:00 ( firma w tym okresie oferuje posiłki regeneracyjne dla pracowników),
- Wynagrodzenie podstawowe 3500 zł brutto + premie,
- Atrakcyjne warunki socjalne,
JESTEŚ ZAINTERESOWANY/A?

Nie czekaj! WYŚLIJ DO NAS SWOJE CV!

Możesz nas też odwiedzić w biurze Agencji Pracy JOBLAB w Dąbrowie Górniczej, przy ul. Majakowskiego 37!

ZAPRASZAMY! :)OBOWIĄZEK INFORMACYJNY ( RODO):

- Informujemy, że administratorem danych osobowych zawartych w przesłanych przez PanaPanią dokumentach aplikacyjnych jest Agencja Zatrudnienia JobLab z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. Majakowskiego 37.
- Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w ramach którego przesyła / przekazał/ a Pan/Pani dokumenty aplikacyjne, w tym weryfikacji Pana/Pani kompetencji. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 22 (1) kodeksu pracy oraz art. 6 ust. 1 pkt c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „Rozporządzenie”).
- W przebiegu procesu rekrutacji dane osobowe mogą być przekazane Klientom Joblab, jako odrębnemu administratorowi danych osobowych, o czym zostanie Pan/ Pani poinformowany/a.
- Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane także w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych w przyszłości. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia oraz art. 23 ust. 1 pkt 1) ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.
- Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści Pana/Pani danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie niniejszej zgody przed jej cofnięciem.
- Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
- Pana/Pani dane będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w pozostałych celach, o których mowa w pkt 11, przez okres 12 miesięcy.
- Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych - lub innego organu uprawnionego w świetle przepisów prawa do nadzorowania przestrzegania przepisów z zakresu danych osobowych.
- Firma nie posiada administratora danych osobowych, w związku z tym, w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt na adres mailowy: biuro (małpka) joblab.pl

Przesyłając do nas swoją aplikację jednocześnie, wyraża Pan/ Pani zgodę na powyższe oraz:

- przetwarzanie swoich danych osobowych przez JobLab z siedzibą w Dąbrowie Górniczej w celach związanych z rekrutacjami prowadzonymi obecnie.
- przekazanie swoich danych osobowych przez JobLab z siedzibą w Dąbrowie Górniczej Klientom firmy, w celach związanych z prowadzonymi przez te Spółki rekrutacjami.”


Formularz aplikacyjny: https://app.hrappka.pl/offer/view/e7ab1d8da7fa597459f955f2521af41a/17202/fachpraca.pl?lang=pl