Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • praca fizyczna
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • wszystkie
  • samozatrudnienie
  • umowa o dzieło
  • umowa o pracę
  • umowa zlecenie
  • wszystkie
  • kontrakt
  • niepełny etat
  • pełny etat
  • praca dodatkowa
  • praca tymczasowa
  • staż / praktyka
  • brak
  • orzeczenie o niepełnosprawności
SZCZEGÓŁY OFERTY

Kierownik Działu Zarządzania Przepływamy Pieniężnymi / Treasury Manager

Data dodania oferty: 2019-12-02
ID oferty: 50007
Dodaj do obserwowanych

Moltton

(zobacz więcej)
Polska,

Białystok (podlaskie)

pełny etat | umowa o pracę

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie, wdrożenie i bieżąca realizacja zasad i procedur związanych z optymalizacją procesu obrotu należnościami,
  • Planowanie i zarządzanie przepływami pieniężnymi oraz optymalizacja wskaźników (krótko i długoterminowe wskaźniki płynności),
  • Zarządzanie i kompleksowa realizacja zadań związanych z realizacją procesu faktoringu,
  • Zarządzanie i optymalizacja procesu windykacji należności,
  • Negocjowanie i optymalizacja kosztów i warunków finansowych z instytucjami finansowymi,
  • Zarządzanie portfelem kapitału obcego (faktoring, kredyt obrotowy i inne),
  • Przygotowywanie bieżących i okresowych raportów w zakresie płynności finansowej,
  • Kontroling operacyjny.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane w bankowości,
  • Dobra znajomość j. angielskiego (B2),
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Mile widziana znajomość programu Enova.

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne warunki zatrudniania,
  • Interesującą pracę w kreatywnym zespole,
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z firmą,
  • Duże możliwości rozwoju i liczne szkolenia,
  • Prywatną opiekę medyczna, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport.