Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Kierownik magazynu

Data dodania oferty: 2020-04-30
ID oferty: 105242
Dodaj do obserwowanych

7HR KAMIL ZIELIŃSKI

(zobacz więcej)
Polska, Bielsko-Biala (śląskie)
umowa o pracę | pełny etat
Zadzwoń +48... zobacz cały
Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków w pracy należeć będzie:

- nadzór nad bezpieczeństwem
- organizacja pracy magazynu
- zarzadzanie zespołem oraz planowanie jego pracy
- realizacja wyznaczonych celów
- podnoszenie jakości i efektywności w zarządzanym obszarze.
- optymalizacja kosztów
- organizacja kompletacji zamówień  i wysyłki zamówień na terenie Polski i Europy
- zapewnienie zgodności stanów magazynowych i odpowiedniego przechowywania towarów
- nadzór nad dokumentacją
- współpraca z działem handlowych

Wymagania stanowiska

- posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku
- cechuje cię umiejętność wyszukiwania, wskazywania i wdrażania nowych rozwiązań
- umiesz podejmować, komunikować i egzekwować decyzje
- znajasz język angielski (mile widziane)

Oferujemy

Zapewniamy:

- zatrudnienie w stabilnej i rozwijającej się firmie
- konkurencyjne wynagrodzenie
- perspektywy rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
- niezbędne narzędzia do pracy,
- odpowiedzialną pracę, pełną ciekawych wyzwań
- samodzielność w realizacji zadań

Jesteś zainteresowany? Nie czekaj. Aplikuj już teraz!
Wypełnij krótki formularz lub skontaktuj się z nami mailowo, kierując swoje zapytanie na [zobacz email] . Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Zadzwoń lub wyślij SMS o treści KIEROWNIK MAGAZYNU pod nr tel/viber:
Piotr +48  [zobacz tel]
Agencja zatrudnienia 7HR GROUP Sp. z o.o. – nr KRAZ 18727