Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Kierownik Operacyjny Spedycji Międzynarodowej

Data dodania oferty: 2020-03-04
ID oferty: 94534
Dodaj do obserwowanych

HR Quality Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

(zobacz więcej)
Polska, Warsaw (mazowieckie)
wszystkie | wszystkie
Zadzwoń 797... zobacz cały
Opis stanowiska

odpowiedzialność za organizację działań w zakresie spedycji międzynarodowej,
pozyskiwanie nowych klientów dla firmy,
organizowanie transportów międzynarodowych,
utrzymywanie kontaktów z klientami i przewoźnikami,
monitorowanie i kontrola realizacji zleceń,
rozbudowywanie bazy klientów i podwykonawców,
koordynowanie pracy zespołu spedytorów oraz zarządzanie zespołem pracowników,
optymalizacji kosztów, raportowanie, wdrażanie i nadzór nad realizowanymi projektami.

Wymagania stanowiska

doświadczenie zawodowe w branży i odpowiedni zakres wiedzy,
umiejętność dobrej organizacji pracy, samodzielność oraz odpowiedzialność,

komunikatywność, umiejętność pracy w zespole (w tym doboru współpracowników), motywowania oraz wyznaczania planów i celów biznesowych,
znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. B2).

Oferujemy

umowę o pracę lub kontrakt (B2B) z okresem próbnym 3 m-ce,
atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia uzależniona od wyników),

benefity: opieka medyczna w sieci placówek prywatnych, pakiety sportowe, ubezpieczenia grupowe,

godziny pracy: biurowe 7.30-16.00 lub 8.30 – 17.00, nienormowany w razie gdy to jest niezbędne.