KIEROWNIK PROJEKTU

2021-01-08 ID OFERTY: 227788
  • Maxto Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. (zobacz więcej)

    Polska, Szczecin, zachodniopomorskie

MAXTO jest uznanym na polskim rynku integratorem systemów IT działającym od 2003 roku.

Oferujemy szeroką gamę niezawodnych rozwiązań z zakresu: Oprogramowania, Infrastruktury IT oraz Integracji Systemowej. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizowanego projektu. Nasze działania obejmują konsultacje, integrację, projektowanie, wdrożenie rozwiązań IT, a także późniejszy serwis i utrzymanie.

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie pracami budowlanymi na etapie przygotowania, realizacji, uruchomienia i odbioru inwestycji
  • Pełnienie bezpośredniego nadzoru nad pracami podwykonawców
  • Bieżąca współpraca z firmami podwykonawczymi
  • Przygotowywanie i weryfikowanie przedmiarów robót
  • Prowadzenie dokumentacji projektu/budowy
  • Przygotowywanie procesów technologicznych
  • Monitorowanie terminów, kosztów i jakości prac

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne: preferowane kierunki: budownictwo ogólne, elektryka, elektrotechnika, elektronika
  • Mile widziane posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi w zakresie instalacji elektrycznych
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole, również pod presją czasu
  • Podstawowej znajomości programów typu CAD (AutoCAD), Norma PRO
  • Znajomość instalacji teletechnicznych: SAP, CCTV, KD, SSWiN, LAN
  • Znajomość instalacji elektrycznych: rozdzielnice, oświetlenie, instalacje odbiorcze
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office,
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w realizacji projektów drogowych

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę przy dużych inwestycjach
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Miłą atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Maxto Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. z siedzibą w Modlniczce, ul. Willowa 87. Pani/Pana dane przetwarzane są, w celu prowadzenia rekrutacji, do czasu jej zakończenia. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia bądź zaprzestania przetwarzania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne