Kierownik Projektu - Project Manager - Manufacturing

2020-07-25 ID OFERTY: 124391
  • Hays Response (zobacz więcej)

    Polska,  Wroclaw , lubuskie

    • praca tymczasowa
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive zlokalizowanej w Świebodzinie, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Projektu.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za: całościowy, indywidualny nadzór nad nowymi jak i bieżącymi projektami, na poziomie klient-dostawcy, jakość – design – proces – logistyka. Ponadto, będzie odpowiedzialna za analizę oraz rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych. Dodatkowo, będzie raportować postępy pracy oraz brać udział w przygotowywaniu firmy do audytów klienta.

Poszukujemy kandydatów, którzy posiadają doświadczenie na podobnym stanowisku jako Project Manager w firmie z branży motoryzacyjnej. Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem niemieckojęzycznym. Od kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego technicznego, preferowany kierunek to Mechanika i Budowa Maszyn.

Ponadto, znajomości angielskiego na poziomie zaawansowanym, mile widziana znajomość j. niemieckiego. Idealny kandydat to osoba energiczna, komunikatywna, posiadająca znajomość takich narzędzi jak IATF, KAIZEN.

Nasz Klient oferuje unikalną możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w interesującej branży i w międzynarodowym środowisku oraz zatrudnienie na czas projektu – na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy.

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv. Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami