Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Kierownik zmiany Pasibus

Data dodania oferty: 2020-07-27
ID oferty: 124483
Dodaj do obserwowanych

Pasibus

(zobacz więcej)
Polska, Opole (opolskie)
pełny etat | umowa zlecenie
od 18 PLN do 23 PLN za godzinę

Szukasz pracy? Jesteś osobą uśmiechniętą i dynamiczną? Posiadasz doświadczenie w branży gastronomicznej?

Idealnie! Aplikuj, może szukamy właśnie Ciebie :)

Jesteśmy wrocławską firmą gastronomiczną, która specjalizuje się w przyrządzaniu wyjątkowych burgerów, jak i innych pyszności. Wszystko co robimy, robimy z pasją!

miejsce pracy: Opole

Zadania:

- Dbałość o współpracę stref w restauracji,
- Reagowanie, zapobieganie ewentualnym zagrożeniom,
- Dbałość o stan techniczny sprzętów,
- Zapewnienie odpowiedniego komfortu oraz zadowolenia Gości,
- Rozwiązywanie sytuacji kryzysowych,
- Stosowanie narzędzi motywujących pracowników,
- Przeprowadzanie regularnego obchodu restauracji wg
wytycznych,
- Dbałość o odpowiednią produktywność poprzez
motywację i szkolenie,
- Przestrzeganie zasad prawa pracy, BHP.Przygotowanie kolejnej zmiany,
- Weryfikacja sprawności oraz czystości sprzętu i jeśli to koniecznie,
- Zgłaszanie usterek odpowiednim serwisom/organom,
- Motywowanie i przekazywanie pozytywnej informacji zwrotnej,
- Przekazywanie informacji z działań na Twojej zmianie,
- Przekazywanie obowiązków kierownikowi kolejnej zmiany,
- Pomoc w ustaleniu celów i priorytetów kierownikowi kolejnej
zmiany,
- Analiza poziomu wyszkolenia pracowników na kolejny dzień,
- Nagradzanie oraz motywowanie pracowników po zakończonej zmianie,
- Rozliczanie kasjerów dnia sprzedażowego,- Sporządzanie i udostępnianie raportów.

Wymagania:

- minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

- dyspozycyjność i sumienność,

- umiejętność pracy w zespole,

- książeczka sanepidowska,

Oferujemy:

- zdobycie cennego doświadczenia,

- duże zniżki na nasze menu,

- kartę multisport,

- opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- elastyczne godziny pracy,

- szkolenia,

- imprezy i spotkania integracyjne,

- pracę w zgranym zespole,