Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Kompletowanie zamówień internetowych / Bielany Wrocławskie / 21,00-22,00 zł/h

Data dodania oferty: 2020-07-09
ID oferty: 122677
Dodaj do obserwowanych

Work & Profit Spółka z o.o.

(zobacz więcej)
Polska, Kamieniec Wrocławski (dolnośląskie)
praca tymczasowa | umowa zlecenie
od 21 PLN do 22 PLN za godzinę
Zadzwoń 486... zobacz cały

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia obecnie dla naszego Klienta, poszukuje osób na stanowisko:

Kompletowanie zamówień internetowych (Bielany Wrocławskie)
Praca w godzinach 13:45-22:00 lub 21:45-6:00

Zakres obowiązków:

• kompletowanie zamówień zgodnie z wytycznymi
• praca ze skanerem

Wymagania:

• Ukończone 18 lat
• Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
• Mile widziani mężczyźni

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną (praca tymczasowa)
• stawka 21,00-22,00 zł brutto / h
• Bezpłatne szkolenia
• Elastyczny czas pracy - sam decydujesz, kiedy chcesz pracować pracować, dzięki temu pogodzisz pracę w Work&Profit z innymi obowiązkami
• Obsługę administracyjną on-line - dostęp do swojego konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwiasz bez konieczności wychodzenia z domu
• Profesjonalne wsparcie Koordynatora
• Przyjazną atmosferę

Prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego lub kontakt telefoniczny pod nr [zobacz tel]

Administratorem danych jest Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email, formularz kontaktowy pod adresem www.workprofit.pl, telefonicznie pod numerem [zobacz tel] lub pisemnie na adres siedziby administratora.
Pełna treść klauzuli: https://www.workprofit.pl/klauzula-informacyjna.html