Konserwator Urządzeń Dźwigowych

2021-04-02 ID OFERTY: 278193
  • HR Quality Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. (zobacz więcej)

    Polska, Rzeszów, podkarpackie

    • umowa o pracę
    • pełny etat
Opis stanowiska

  • - Współpraca z klientami firmy

  • - Pełnienie dyżurów i udział w interwencjach

  • - Ocena stanu technicznego urządzeń

  • - Usuwanie usterek w pracy urządzeń

  • - Przeglądy i konserwacje urządzeń (dźwigi oraz schody ruchome)

  • - Zapewnianie ciągłości utrzymania ruchu przydzielonych urządzeń dźwigowych

Wymagania stanowiska

  • - Czynne prawo jazdy kat. B

  • - Min. 2 lata doświadczenia w branży dźwigowej przy konserwacji wind lub schodów ruchomych

  • - Uprawnienia SEP do 1 kV

  • - Uprawnienia UDT w zakresie konserwacji dźwigów

Oferujemy

  • - atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

  • - stabilna praca na podstawie umowy o pracę

  • - samochód służbowy (także do użytku prywatnego, 5-cio drzwiowy)

  • - pakiet licznych benefitów (w tym karta medyczna z pakietem stomatologicznym)

  • - możliwość rozwoju zawodowego