Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Konsultant ds. rekrutacji – praca wakacyjna

Data dodania oferty: 2020-07-28
ID oferty: 124605
Dodaj do obserwowanych

Stip United Sp. z o.o.

(zobacz więcej)
Polska, Opole (opolskie)
wszystkie | pełny etat
Zadzwoń 730... zobacz cały
Opis stanowiska

Stip United Sp. z o. o. poszukuje osoby na stanowisko:
Lokalizacja: Opole

Zadania stanowisku:

- samodzielna prowadzanie procesów rekrutacji pracowników
- budowa bazy danych kandydatów, rekrutację i selekcję, informowanie o warunkach zatrudnienia
- dobór najbardziej efektywnych metod rekrutacji w kontekście realizacji procesów rekrutacyjnych
- docieranie do potencjalnych kandydatów poprzez publikowanie ogłoszeń oraz innymi, niestandardowymi metodami
- raportowanie przełożonemu o postępach prowadzonych rekrutacji

Wymagania stanowiska

- doświadczenie w pracy w call center lub w agencji doradztwa personalnego
- doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego rekruter
- dobra znajomość branży
- doświadczenie w zakresie aktywnego poszukiwania i analizowania nowych źródeł pozyskiwania kandydatów
- łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji z ludźmi
- orientacja na sukces i pozytywne myślenie
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- elastyczne godziny pracy
- pracę od zaraz

Wyślij swoje CV lub zadzwoń tel. [zobacz tel]