Kontroler Finansowy

2020-09-09 ID OFERTY: 131944
  • Hays Response (zobacz więcej)

    Polska,  Warszawa , mazowieckie

    • praca tymczasowa
Dla naszego Klienta, firmy z branży farmaceutycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Finansów / Kontrolingu

Obowiązki będą obejmowały zadania związane z zamknięciem miesiąca, kalkulacje rezerw kosztowych i przychodowych i comiesięczne raportowanie (raporty sprzedażowe, budżety kosztowe). Osoba ta będzie wspierać przygotowanie budżetu rocznego i trzyletniego w okresie październik-luty, a także opracowywać miesięczne prognozy sprzedażowe i prognozę przed końcem roku. Istotnym zadaniem w wymienionych obszarach będzie wdrażanie i usprawnianie narzędzi systemowych i arkuszy kalkulacyjnych. Dodatkowo Kontroler Finansowy będzie uczestniczyć w procesie analizy aktualnej sytuacji klienta oraz kontrolować sytuację finansową związaną z zamówieniami.

Od kandydatów wymagamy ugruntowanego doświadczenia zdobytego w dziale finansów / kontrolingu, a także bardzo dobrej znajomości j. angielskiego. Oczekujemy znajomości SAP, MS Excel i systemów do raportowania HFM i TM1. Idealny kandydat powinien znać podstawy rachunkowości, budżetowania i prognozowania, posiadać umiejętności analityczne, współpracy w zespole, a dodatkowo cechować się sumiennością, dokładnością i terminowością. Oczekujemy dostępności od zaraz.

Oferujemy umowę na okres 6 miesięcy z możliwością pracy zdalnej w całym okresie. Możliwość podjęcia ciekawych wyzwań w dynamicznej firmie o globalnym zasięgu.
Lokalizacja: Centrum.